SVEN HANSSON, olja på pannå, signerad och daterad 1983 à tergo.

Komposition i vitt, blått och turkos. 118 x 69 cm.

Smärre slitage. Fläckar.

Klubbat pris
17 501
1 526
1 597
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (36 bud)
14
16 dec 2018 22:04
17 501 SEK
16 dec 2018 22:04
17 001 SEK
14
16 dec 2018 22:04
16 500 SEK
13
16 dec 2018 22:04
16 000 SEK
14
16 dec 2018 22:04
15 500 SEK
12
16 dec 2018 22:04
15 000 SEK
12
16 dec 2018 22:03
13 000 SEK
9
16 dec 2018 22:03
12 500 SEK
12
16 dec 2018 22:02
11 611 SEK
13
16 dec 2018 22:02
11 111 SEK
12
16 dec 2018 22:02
10 600 SEK
16 dec 2018 22:01
10 100 SEK
9
16 dec 2018 22:01
10 000 SEK
9
16 dec 2018 21:59
7 800 SEK
11
16 dec 2018 21:54
7 600 SEK
8
16 dec 2018 21:53
7 400 SEK
11
16 dec 2018 21:53
7 400 SEK
8
16 dec 2018 21:51
7 200 SEK
9
16 dec 2018 21:51
7 000 SEK
9
16 dec 2018 21:51
6 400 SEK
8
16 dec 2018 21:51
6 200 SEK
9
16 dec 2018 21:51
5 700 SEK
10
16 dec 2018 21:51
5 500 SEK
10
16 dec 2018 21:48
5 230 SEK
16 dec 2018 21:46
5 030 SEK
9
16 dec 2018 21:46
5 000 SEK
9
16 dec 2018 21:09
4 350 SEK
8
16 dec 2018 21:09
4 150 SEK
8
12 dec 2018 14:49
4 000 SEK
11 dec 2018 12:59
3 000 SEK
9 dec 2018 8:54
2 500 SEK
8 dec 2018 17:31
1 200 SEK
8 dec 2018 10:36
1 100 SEK
7 dec 2018 20:49
1 000 SEK
7 dec 2018 12:03
350 SEK
7 dec 2018 10:10
300 SEK