ARMBAND 18K guld m odlade pärlor ca 7 mm

Total vikt 14,9 g. Längd och bredd ca 19 cm och 1 cm.

Slitage. Repor. Nagg.

Klubbat pris
2 200
193
205
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
22 maj 2019 20:50
2 200 SEK
21 maj 2019 14:03
2 000 SEK
21 maj 2019 8:40
1 600 SEK
15 maj 2019 21:01
1 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

247. Axel Einar Hjorth, bord, "Utö", Nordiska Kompaniet 1930-tal.
Utropspris
150 000 - 200 000 SEK
Budhistorik
170 000

ditt bud
165 000

ditt bud
160 000

ditt bud
155 000

ditt bud
150 000

ditt bud
145 000

ditt bud
140 000

ditt bud
135 000

ditt bud
Aktuellt bud:
170 000 SEK