HOLGER JOHANSSON, taklampa, Westal, Bankeryd, 1900-talets mitt.

Sk Kyrkkrona. Stomme av mässing. 24 ljuspunkter. Kupor av glas. Diameter ca 80, höjd ca 205 cm.

Ej funktionstestad. Slitage. Anlupen. Takkopp snedställd/avsågad.

Klubbat pris
40 500
3 531
3 695
Utropspris
30 000 SEK
Budhistorik (27 bud)
2 jun 2019 21:15
40 500 SEK
8
2 jun 2019 21:15
39 500 SEK
2 jun 2019 21:14
38 500 SEK
8
2 jun 2019 21:14
38 000 SEK
8
2 jun 2019 21:14
37 500 SEK
2 jun 2019 21:14
36 500 SEK
2 jun 2019 21:14
36 000 SEK
8
2 jun 2019 21:13
35 000 SEK
2 jun 2019 21:13
34 000 SEK
8
2 jun 2019 21:13
33 000 SEK
2 jun 2019 21:13
32 000 SEK
8
2 jun 2019 21:13
32 000 SEK
2 jun 2019 21:04
31 000 SEK
2 jun 2019 21:04
30 000 SEK
2 jun 2019 21:04
30 000 SEK
2 jun 2019 21:03
26 000 SEK
2 jun 2019 21:03
25 000 SEK
2 jun 2019 21:03
23 000 SEK
2 jun 2019 21:03
22 000 SEK
2 jun 2019 21:03
21 000 SEK
2 jun 2019 20:10
20 000 SEK
29 maj 2019 23:18
5 500 SEK
27 maj 2019 13:09
5 000 SEK
26 maj 2019 22:17
2 200 SEK
25 maj 2019 0:14
2 000 SEK
24 maj 2019 22:15
500 SEK
24 maj 2019 18:28
300 SEK