Hans-Agne Jakobsson

(Sverige, 1919-2009)
Hans-Agne Jakobsson
(Sverige, 1919-2009)

HANS-AGNE JAKOBSSON, bordslampa, modell B273, 1900-talets andra hälft.

Mässing, vit textilskärm. Höjd inkl. skärm 78 cm.

Obetydligt ytslitage. Ej funktionstestad.

1 000
87
91
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
1 jun 2019 20:34
1 000 SEK
1 jun 2019 20:34
800 SEK
1 jun 2019 20:33
500 SEK