SPEGEL, mässing, 1900-talets mitt.

Genombruten ram av mässing. Diameter 54 cm.

Slitage. Repor. Märken.

Klubbat pris
6 200
547
571
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (25 bud)
8
26 maj 2019 16:38
6 200 SEK
10
26 maj 2019 16:38
6 000 SEK
8
26 maj 2019 16:38
5 600 SEK
10
26 maj 2019 16:38
5 400 SEK
8
26 maj 2019 15:22
5 200 SEK
9
26 maj 2019 15:22
5 000 SEK
8
26 maj 2019 15:16
4 600 SEK
9
26 maj 2019 15:16
4 400 SEK
8
26 maj 2019 14:42
4 000 SEK
9
26 maj 2019 14:42
3 800 SEK
8
26 maj 2019 14:17
3 600 SEK
9
26 maj 2019 14:17
3 400 SEK
8
26 maj 2019 8:48
3 200 SEK
9
26 maj 2019 8:48
3 000 SEK
8
26 maj 2019 8:48
2 700 SEK
9
26 maj 2019 8:48
2 500 SEK
8
25 maj 2019 21:44
2 200 SEK
25 maj 2019 21:25
2 000 SEK
25 maj 2019 12:22
1 800 SEK
24 maj 2019 12:28
1 100 SEK
23 maj 2019 21:51
1 000 SEK
22 maj 2019 17:57
600 SEK
22 maj 2019 11:11
401 SEK
21 maj 2019 14:56
351 SEK
20 maj 2019 17:24
300 SEK