VITRIN-/BOKSKÅP, 1930-40-tal.

VITRIN-/BOKSKÅP, 1930-40-tal.

Fanerad flaming björk. Front med tre spröjsade glasdörrar, varav ett dörrpar. Hyllplan. Svängda ben. Längd 152 cm. Djup 32 cm. Höjd 139 cm. Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
5 200
453
474
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
19 jun 2019 19:22
5 200 SEK
19 jun 2019 19:21
5 000 SEK
19 jun 2019 19:21
4 800 SEK
19 jun 2019 19:21
4 600 SEK
19 jun 2019 19:21
4 400 SEK
19 jun 2019 19:21
4 200 SEK
19 jun 2019 19:21
4 000 SEK
19 jun 2019 18:22
3 800 SEK
19 jun 2019 17:18
3 600 SEK
19 jun 2019 17:18
3 400 SEK
19 jun 2019 17:18
3 200 SEK
19 jun 2019 13:08
3 000 SEK
15 jun 2019 22:43
1 650 SEK
13 jun 2019 12:45
1 550 SEK
12 jun 2019 21:57
1 250 SEK