Inred sommarhuset

130 föremål
REINO HARSTI, olja på duk, signerad -58.
Klubbat pris
100 EUR
Utropspris
250 EUR
ERIC HALLSTRÖM, blandteknik på papp-pannå, signerad.
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
OLLE NYMAN, akvarell signerad.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BO VON ZWEIGBERGK, olja på pannå, signerad och daterad 29.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PETER DAHL, färglitografi, signerad.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EJNAR KOHLMANN, olja på duk, signerad.
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SVEN X:ET ERIXSON, akvarell, signerad och daterad Tanger 1935.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LUKAS GÖTHMAN, akryl på plastfilm, signerad och daterad -99.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OLA BILLGREN, litografi, signerad, EA, daterad 79.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PG THELANDER, färgetsning, signerad EA.
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERTIL GADÖ, olja på duk signerad.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LENA CRONQVIST, litografi, signerad och numrerad 2/10.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PIERRE BONNARD, efter, ur Verve nr 8, vol II 1940.
Klubbat pris
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MARC CHAGALL, litografi, ur Chagall Lithographe II.
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MORENO PINCAS, etsningar 2 st, signerade.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OKÄND KONSTNÄR 1900-TAL , Kina collage.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK