TAKLAMPA, Murano, Italien, 1900-talets slut.

Glas, gul kupa med bärnstensfärgade knoppar i glas. Höjd 32, total höjd (inkl sladd)67, diameter 35 cm.

Åldersrelaterat slitage. Repor. Nagg.

Klubbat pris
30
341
32
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (1 bud)
7 aug 2019 13:47
30 EUR