Bestående av:
2 resealtare, med driven dekor i repousseteknik. Mått 13x9 samt 13x10,5 cm.
2 objekt, diameter 7,5 cm.
Tändstål/Elddon, 14x8 cm.
Klocka, höjd 18,5 cm.
Slitage, bucklor, smärre torksprickor på lädret, klocka med lagningar.