STOLAR, 8 stycken, Labofa, Danmark, 1900-talets slut.

Stolar av skiktlimmat lövträ på lackerade metallben. Sitthöjd ca 47, höjd 83 cm vardera.

Slitage. Repor. Märken. Fläckar. Smärre fanerskador.

Utropspris
2 500 SEK