JAN HALLBERG, stolar, ett par, "Balett", NESTO, 1960-tal.

Stolar med stommar av lövträ, sitsarna fanerade med teak. Sitthöjd ca 44, höjd 83 cm vardera.

Smärre slitage, något instabila.

Utropspris
2 000 SEK