GUCCI, väska.

GUCCI, väska.

Brunt skinn med monogram och tigerhuvud i mässing. Dekorativa sömmar i beige längs med kanterna. Fodrad med textil och med tre innerfack varav ett försett med dragkedja. Höjd ca 29, längd ca 38, bredd ca 10 cm. Dustbag medföljer.

Smärre bruksskick och repor.

Utropspris
6 000 SEK