LARS-ERIK FALK, väggrelief, trä och bemålad aluminium, signerad Lars-Erik Falk och daterad 1983.
Utan titel. 355 x 100,5 cm.
Öppettider vardagar kl.11-18, lördag kl. 11-16.
Utlämning av föremål efter avslutad auktion sker på Västberga allé 3.
Ytsmuts, fläckar, mindre färgbortfall på den vita delen.