BEVERLOO CORNEILLE, efter, matta, handtuftad i relief ca 250 x 200 cm, numrerad HC 3/7.
"L’oiseau chasseur de serpent". Handtuftad 100 % ull. Certifikat medföljer.
Öppettider vardagar kl.11-18, lördag kl. 11-16.
Utlämning av föremål efter avslutad auktion sker på Västberga allé 3.
Smärre slitage.