OLOF PIRA, VITRINSKÅP MED UNDERDEL, ur serien "Solid Form" samt "Blå Rand".

Stomme i furu. Överdel med pardörr i plexiglas. Framskjutande underdel med lådor. Längd 65 cm. Djup 38 cm. Höjd 168 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Ena dörren med dålig passform. Underdel saknar sina fällskivor på sidorna

Utropspris
5 000 SEK