PAOLO DE POLI, dörrhandtag, Gio Ponti, Italien 1960-tal.
Emaljerad mässing. 25 x 11 cm.
Smärre slitage.
Klubbat pris
4 200
370
391
Utropspris
3 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (15 bud)
8
19 aug 2020 20:05
4 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 8
19 aug 2020 20:02
4 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
8
19 aug 2020 20:02
3 800 SEK
8
19 aug 2020 20:00
3 700 SEK
19 aug 2020 20:00
3 500 SEK
19 aug 2020 18:04
3 300 SEK
19 aug 2020 17:24
3 100 SEK
19 aug 2020 17:24
3 000 SEK
19 aug 2020 12:10
2 800 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 7
18 aug 2020 15:15
2 600 SEK
18 aug 2020 11:50
2 400 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
17 aug 2020 14:57
2 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
13 aug 2020 0:43
2 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
12 aug 2020 20:25
1 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
12 aug 2020 20:15
500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1