Jorma Lehtonen

(Finland)
Jorma Lehtonen
(Finland)

Jorma Lehtonen, bronsskulptur, signerad och daterad-90.

Två fåglar. Höjd 25 cm. Bredd 31 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
2 100
23 898
2 229
Utropspris
700 EUR
Budhistorik (32 bud)
2 jan 2021 20:12
2 100 EUR
9
2 jan 2021 20:12
2 000 EUR
2 jan 2021 20:09
1 950 EUR
9
2 jan 2021 20:09
1 900 EUR
9
2 jan 2021 20:06
1 845 EUR
2 jan 2021 20:06
1 795 EUR
2 jan 2021 20:06
1 750 EUR
9
2 jan 2021 20:06
1 700 EUR
2 jan 2021 20:05
1 550 EUR
9
2 jan 2021 20:05
1 500 EUR
2 jan 2021 20:05
1 100 EUR
9
2 jan 2021 20:05
1 050 EUR
2 jan 2021 20:04
920 EUR
9
2 jan 2021 20:04
900 EUR
2 jan 2021 20:04
870 EUR
9
2 jan 2021 20:04
850 EUR
2 jan 2021 20:04
820 EUR
9
2 jan 2021 20:04
800 EUR
2 jan 2021 19:55
770 EUR
8
2 jan 2021 19:55
750 EUR
8
2 jan 2021 19:54
620 EUR
2 jan 2021 19:54
600 EUR
2 jan 2021 15:00
540 EUR
2 jan 2021 15:00
520 EUR
2 jan 2021 14:57
500 EUR
1 jan 2021 21:23
480 EUR
1 jan 2021 21:03
400 EUR
23 dec 2020 17:47
350 EUR
22 dec 2020 16:11
200 EUR
21 dec 2020 22:23
45 EUR
21 dec 2020 20:24
35 EUR
21 dec 2020 17:25
30 EUR
Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

86. Hans Hedberg, fat, fajans, Biot, Frankrike.
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
11 000

ditt bud
10 000

ditt bud
Aktuellt bud:
19 000 SEK