Jorma Laine

(Finland, 1930-2002)
Jorma Laine
(Finland, 1930-2002)

Jorma Laine, Armband "Chic", silver. Turun Hopea, Åbo 1970/80-tal.

Längd 17,5 cm.
Bredd 22 mm.
Vikt 42 g.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
670
7 685
701
Utropspris
350 EUR
Budhistorik (22 bud)
7 feb 2021 20:34
670 EUR
7 feb 2021 20:34
650 EUR
7 feb 2021 20:34
620 EUR
7 feb 2021 20:34
600 EUR
7 feb 2021 20:32
545 EUR
7 feb 2021 20:32
525 EUR
7 feb 2021 20:31
500 EUR
7 feb 2021 20:29
480 EUR
7 feb 2021 20:29
475 EUR
7 feb 2021 20:29
445 EUR
7 feb 2021 20:29
425 EUR
7 feb 2021 20:28
395 EUR
7 feb 2021 20:28
375 EUR
7 feb 2021 20:28
340 EUR
7 feb 2021 20:28
320 EUR
7 feb 2021 20:21
260 EUR
7 feb 2021 20:02
200 EUR
7 feb 2021 19:55
180 EUR
7 feb 2021 19:52
160 EUR
7 feb 2021 18:10
150 EUR
31 jan 2021 2:19
110 EUR
31 jan 2021 0:03
100 EUR