Göran Augustson

(Finland, 1936-2012)
Göran Augustson
(Finland, 1936-2012)

Göran Augustson, gouache, signerad och daterad -93.

"Nyårsafton", 33 x 43 cm.

Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
690
7 914
722
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (21 bud)
8
28 mar 2021 21:00
690 EUR
28 mar 2021 20:59
670 EUR
8
28 mar 2021 20:58
650 EUR
28 mar 2021 20:58
650 EUR
8
28 mar 2021 20:57
630 EUR
28 mar 2021 20:57
610 EUR
8
28 mar 2021 20:55
590 EUR
28 mar 2021 20:54
570 EUR
28 mar 2021 20:52
550 EUR
28 mar 2021 20:51
530 EUR
28 mar 2021 19:11
510 EUR
28 mar 2021 16:11
490 EUR
28 mar 2021 13:32
470 EUR
27 mar 2021 14:36
450 EUR
27 mar 2021 13:21
430 EUR
26 mar 2021 11:10
410 EUR
26 mar 2021 6:40
390 EUR
20 mar 2021 16:24
370 EUR
20 mar 2021 6:26
350 EUR
19 mar 2021 19:49
270 EUR
19 mar 2021 16:43
250 EUR