Bricka och Fat 2 st, nysliver, 1900-tal. Rokoko-stil.

Brickan oval med konturerad och räfflad kant. Faten runda med konturerad räfflad och kant. Brickans längd 60 cm, bredd 47,5 cm. Fatens diameter 33 cm.
Filtöverdrag medföjler.

Slitage.

Utropspris
2 000 SEK