Pehr Fredrik Palmgren, ströskedar, ett par, silver Stockholm 1864.

Modell Olga. Snäckformade blad, invändigt förgyllda. Stämplade monogram. Längd 22 cm, total vikt 105 gram.

Slitage.

Utropspris
1 000 SEK