Albumblad, 6 delar, träsnitt. Japan, 1800-tal.

Bumpo Kawamura, efter, fiskar, 2 delar, bladmått totalt 30,8 x 21,5 cm.
Kitao Masanobu, efter, 100 Poeter, 26,5 x 18 cm.

Katsushika Hokusai, efter, Ur Mangwa, 18,6 x 13,2 cm.

Oidentifierad konstnär, skådespelarmotiv, 22,7 x 30 cm.

Skador.

Utropspris
1 500 SEK