Stolar, två stycken, troligen Indien, omkring år 1900.

Två stolar med skuren dekor och snörade sitsar. Sitthöjd ca 18, höjd ca 73 cm vardera.

Slitage och smärre skador, avslag. Något instabila.

Utropspris
3 000 SEK