Karl Norin, fuskpäls på duk, vakuumförpackad i plast, signerad och daterad 2013 a tergo.
"Hobby Deluxe". 114 x 87 cm.
Förvärvad av nuvarande ägare på Karl Norins examensutställning på Mejan (Kungliga Konsthögskolan) 2013.
Karl Norins examensutställning på Mejan (Kungliga Konsthögskolan) 2013.