1159850

BORDSSPEGEL, 1900-talets slut.

Bordsspegel, 1900-talets slut.

Reglerbar bordsspegel med stomme av bok och mässing. Plakettmärkt Omega. Längd 27, bredd 10, höjd 34 cm.

Smärre slitage, fläckar.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V66

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
1 500 SEK