1353090

Lars Bergsten

(Sverige, 1920-2011)
Lars bergsten, kandelaber, gusum, 1900-talets andra hälft.

Lars Bergsten, kandelaber, Gusum, 1900-talets andra hälft.

Mässing. För sju ljus. Höjd 23 cm.

Slitage.

Alexander Johansson
Alexander Johansson
+46 (0) 70 788 84 71

Utropspris
1 500 SEK
Rekommendationer