Christian Dior

(Frankrike, Grundat 1945)
Christian Dior
(Frankrike, Grundat 1945)

Christian Dior, väska, 1970-80-tal.

Monogramcanvas med blåa detaljer i skinn/skinnimitation. Guldfärgat Dior-emblem. Märkt "Christian Dior Made in France". Mått ca 26 x 18 cm. Original ask medföljer.

Smärre slitage, kartong med skador.

Utropspris
2 500 SEK