1369476

Utagawa Toyokuni I

(Japan, 1769-1825)

Utagawa Toyokuni I, färgträsnitt, Japan.

Skådespelarporträtt av tre manliga skådespelare. Bladstorlek 36 x 25 cm.

Slitage. Veck. Fläckar. Smärre skador.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
2 000 SEK
Rekommendationer