Betsat trä. Skuren dekor i sarg. Samt rygg. Ryggen med dekor av hjort och fladdermus. Sitthöjd 53, 112 cm.
Slitage. Smärre skador. Renoverade.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10