Niina Mantsinen & Romeo, handtuftad rya, uppfodrad på pannå, a tergo signerad och daterad 2018, numrerad 4/5.

"Keep it going Romeo", längd 79 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Utropspris
600 EUR