Förgylld och bronserad spegel med delat glas. Skuren dekor med rosor, pärlstav och festonger. Medlajong med målat antikiserande motiv. Höjd 170, bredd 66 cm.
Slitage. Renoverad. Anlupet glas. Senare glas. Dekorbortfall.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.