Silja Rantanen

(Finland, Född 1955)
Silja Rantanen
(Finland, Född 1955)

Silja Rantanen, "Incalmo".

A tergo sign. 2017. Olja på duk, 84 x 84 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Proveniens

Galerie Anhava 9.2.-5.3. 2017

Konstnär

2 400
27 048
2 530
Utropspris
3 500 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (11 bud)
3 okt 2021 18:57
2 400 EUR
2 okt 2021 13:44
2 100 EUR
27 sep 2021 20:08
1 670 EUR
27 sep 2021 16:34
1 600 EUR
26 sep 2021 20:26
1 550 EUR
26 sep 2021 20:21
1 500 EUR
26 sep 2021 0:07
1 150 EUR
25 sep 2021 20:14
1 100 EUR
25 sep 2021 17:57
1 000 EUR
25 sep 2021 15:33
800 EUR
24 sep 2021 19:48
500 EUR