Tuula Ropponen, "I will survive".

A tergo sign. Olja på duk 100 x 81 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
1 550
17 562
1 617
Utropspris
700 EUR
Budhistorik (28 bud)
3 okt 2021 18:59
1 550 EUR
3 okt 2021 18:59
1 500 EUR
3 okt 2021 18:58
1 450 EUR
3 okt 2021 18:58
1 400 EUR
3 okt 2021 18:57
1 350 EUR
3 okt 2021 18:57
1 300 EUR
3 okt 2021 18:56
1 250 EUR
3 okt 2021 18:56
1 200 EUR
3 okt 2021 18:56
1 150 EUR
3 okt 2021 18:56
1 100 EUR
3 okt 2021 18:55
1 050 EUR
3 okt 2021 18:55
1 000 EUR
3 okt 2021 18:55
920 EUR
3 okt 2021 18:54
900 EUR
3 okt 2021 18:54
820 EUR
3 okt 2021 18:54
800 EUR
3 okt 2021 18:52
720 EUR
3 okt 2021 18:52
700 EUR
3 okt 2021 14:02
590 EUR
3 okt 2021 14:02
570 EUR
3 okt 2021 13:55
550 EUR
1 okt 2021 19:22
540 EUR
28 sep 2021 18:00
520 EUR
25 sep 2021 19:01
500 EUR
25 sep 2021 12:08
400 EUR
25 sep 2021 11:54
350 EUR
25 sep 2021 7:30
200 EUR
24 sep 2021 17:47
100 EUR
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

43. Hans-Agne Jakobsson, vägglampetter, ett par, "Sonata", modell "V169-5", Hans-Agne Jakobsson AB, Markaryd, 1960-70-tal.
Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
24 000

ditt bud
Aktuellt bud:
24 000 SEK