18K guld med runda briljantslipade diamanter totalvikt 0.15 ct enligt gravyr, storlek 16.50/52, totalvikt 6 g. Signerad Bjorn Lapponia, med finska stämplar samt svensk import stämpel.
Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.