Hummerbestick, 12 st, silver 800/1000, Tyskland 1800-talets slut / 1900-talets början.

Längd 20 cm. Total vikt 365 gram.

Två omärkta och möjligen ej silver. Slitage.

Utropspris
2 500 SEK