Bulgari

(Italien)
Bulgari
(Italien)

Bulgari, Örhängen "Parentesi", 18K guld, gröna kvartser, ametister, diamanter ca 0.30 ct tot.

Stämplade Bulgari, Made in Italy. Med certifikat och originalbox.
Ametisternas diameter 7 mm.
Kvartsernas diameter 13 mm.
Höjd 43 mm.
Total vikt 20,3 g.

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
5 500 EUR