Matbord, 1800-talets andra hälft.

Ovalt bord fanerad med mahogny. Intarsiadekor. Ben med hjultrissor. Längd 160 x 128, höjd 75 cm.

Slitage. Märken.

Klubbat pris
1 100
97
102
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
26 jul 2022 19:33
1 100 SEK
20 jul 2022 9:52
1 000 SEK