Kaija Aarikka

(Finland, 1929-2014)
Kaija Aarikka
(Finland, 1929-2014)

Kaija Aarikka, skulptur, numrerad 156/300, Aarikka, Finland.

Bagge i furu. Längd 39 cm, höjd 25 cm. Brännstämplad 156/A300 Kaija Aarikka aarikka FINLAND.

Smärre åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
610
6 997
638
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (27 bud)
26 jul 2022 19:57
610 EUR
10
26 jul 2022 19:56
590 EUR
26 jul 2022 19:55
570 EUR
8
26 jul 2022 19:53
550 EUR
26 jul 2022 19:51
530 EUR
8
26 jul 2022 19:44
510 EUR
26 jul 2022 19:44
500 EUR
26 jul 2022 19:42
490 EUR
9
26 jul 2022 19:41
470 EUR
26 jul 2022 19:41
452 EUR
26 jul 2022 19:38
450 EUR
26 jul 2022 18:12
430 EUR
9
26 jul 2022 18:07
410 EUR
8
26 jul 2022 17:23
390 EUR
26 jul 2022 16:08
370 EUR
26 jul 2022 16:07
350 EUR
26 jul 2022 16:07
340 EUR
26 jul 2022 11:38
320 EUR
25 jul 2022 21:33
300 EUR
8
25 jul 2022 19:05
280 EUR
23 jul 2022 22:10
260 EUR
22 jul 2022 14:30
240 EUR
22 jul 2022 12:32
220 EUR
21 jul 2022 1:22
200 EUR
20 jul 2022 14:04
170 EUR
20 jul 2022 9:44
160 EUR
19 jul 2022 19:01
150 EUR