Stol, allmoge, Lappland, Finland 1900-talets mitt

Sitthöjd 43 cm, bredd 30 cm, totaldjup 49 cm, höjd 73 cm.

Slitage. Märken. Fläckar.

Klubbat pris
210
2 409
220
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (17 bud)
26 jul 2022 20:49
210 EUR
26 jul 2022 20:49
200 EUR
26 jul 2022 20:36
190 EUR
26 jul 2022 20:36
180 EUR
26 jul 2022 20:36
180 EUR
26 jul 2022 20:35
160 EUR
26 jul 2022 20:35
150 EUR
26 jul 2022 20:09
100 EUR
26 jul 2022 3:17
95 EUR
26 jul 2022 3:17
90 EUR
24 jul 2022 20:58
85 EUR
24 jul 2022 20:58
80 EUR
24 jul 2022 20:58
75 EUR
24 jul 2022 20:58
70 EUR
24 jul 2022 20:58
65 EUR
24 jul 2022 14:29
50 EUR
19 jul 2022 8:51
30 EUR
Nan Munsterhielm-Jarjis
Nan Munsterhielm-Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492