Inred sommarhuset

519 föremål
Sybord, 1950/60-tal.
Sybord, 1950/60-tal.
Utropspris
2 000 SEK
Relief, brons, 1800-tal.
Relief, brons, 1800-tal.
Utropspris
1 500 SEK
Roland Svensson, litografi, signerad med dedikation.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Golvvas, porslin, Kina, modern tillverkning.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, samtida.
Taklampa, samtida.
Utropspris
2 000 SEK
Says Who design, stol "Palm", Bolia, samtida.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Soffa, sent 1800-tal.
Soffa, sent 1800-tal.
Utropspris
2 000 SEK
Bord, 1800-talets mitt.
Bord, 1800-talets mitt.
Klubbat pris
30 EUR
Utropspris
100 EUR
Taklampa, 1900-talets mitt.
Taklampa, 1900-talets mitt.
Utropspris
2 000 SEK
Byrå, England 1900-talets sista del.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, sammansatt, 17-och 1900-tal.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Roland Svensson, färglitografi, signerad.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Skåp, Empire, 1800-talets första hälft.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, renässansstil, sent 1800-tal.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Bordslampa, 1900-tal.
Bordslampa, 1900-tal.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Samovar, omkring 1900.
Samovar, omkring 1900.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Sven Larsson, stolar, 6 st, 1970-tal.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Matta, rölakan, signerad EE, ca 198 x 142 cm.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Roland Svensson, litografi, signerad och daterad -37.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Karmstolar, 4 st, 2000-tal.
Karmstolar, 4 st, 2000-tal.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, art-déco-stil, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Byrå, 1800-talets slut.
Byrå, 1800-talets slut.
Klubbat pris
35 EUR
Utropspris
250 EUR
Tamburmajor, 1900-talets slut.
Klubbat pris
55 EUR
Utropspris
200 EUR
Golvlampa, 1960-tal.
Golvlampa, 1960-tal.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Fat, porslin, Kina, Qianlong (1736-95).
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Fällbord, svenskt, 1700-talets slut.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, Val St Lambert, Belgien, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Carl Malmsten, stolar, 4 st, Åfors Möbelfabrik.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 2 st, snarlika, gustavianska, 17-och 1800-tal.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Ljuskrona, barockstil, 1900-tal.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK