Matta, rölakan, ca 203 x 141,5-142,5 cm, signerad NN.

Rutmönstrad botten i benvitt samt olika blå, gröna och bruna nyanser.

Ställvis något blekt. Obetydligt slitage, något smutsig, fläckar.

Utropspris
3 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

480. Visitkortsetui, 18K guld med emalj och smaragd, W.A. Bolin, Stockholm 1919.
Utropspris
60 000 - 70 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
Fair warning
Fair warning
50 000

ditt bud
Aktuellt bud:
50 000 SEK