Kai Glans

(Sverige, Född 1939)
Kai Glans
(Sverige, Född 1939)

Kai Glans, olja på duk signerad och daterad 1993

Komposition, 113x113 cm

Obetydligt ytslitage. Oramad

Utropspris
6 000 SEK
Följerätt

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17