Agda Holst

(Sverige, 1886-1976)
Agda Holst
(Sverige, 1886-1976)

Agda Holst, olja på pannå signerad

Stilleben, 55x44 cm

Obetydligt ytslitage.

Konstnär

Utropspris
8 000 SEK
Följerätt

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17