med runda briljantslipade diamanter, diameter hänge ca 13 mm, längd kedja ca 43 cm, totalvikt 16 g. Hänge signerat Chopard och numrerat 9284987 79/1423-20, kedja signerad Chopard. Pouch från Chopard medföljer.
Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.