Summer Edit

Från Josef Frank till Mats Theselius – inred med föremål från Bukowskis Online only auktioner. Förhöj din omgivning och bjud på objekt med varierande form, färg och uttryck.

52 föremål
Soffa 1940-tal.
Soffa 1940-tal.

Utropspris
8 000 SEK
Byrå 1940-tal.
Byrå 1940-tal.

Utropspris
3 000 SEK
Pall, 1900-talets mitt.
Pall, 1900-talets mitt.

Utropspris
2 500 SEK