182710

TOALETTBORD

Utropspris
150 EUR
1 700 SEK
156 USD
Klubbat pris
280 EUR
TOALETTBORD

Mahognyfanerad, mässingsbeslag. Uppfällbar skiva med spegel och två lådor. 1800-tal. Bredd 85cm. Höjd 84cm. Djup 52cm.