47
191707

MÖBLEMANG, 6 DELAR

Utropspris
400 EUR
4 530 SEK
417 USD
Klubbat pris
550 EUR
MÖBLEMANG, 6 DELAR

Mahognyfanerat, sniderier. Biedermeierstil, 1900-tal. Soffans längd 180cm.

Skador.