613
183407

OKÄND KONSTNÄR, olja på pannå.

Utropspris
250 EUR
2 860 SEK
263 USD
Klubbat pris

Fartyg på stormande hav. 40x50 cm.

Krackelyr, färgbortfall, ytsmuts.