654
192120

Peter Kurbatov

(Ryssland)
Utropspris
300 EUR
3 430 SEK
316 USD
Klubbat pris
Peter Kurbatov
(Ryssland)

PETER KURBATOV, olja på duk, sign. och dat. 1945.

Midsommarlandskap, 54 x 65.

Ytsmuts.