539
193502

Kari Alakoski

(Finland)
Utropspris
800 - 1 000 EUR
8 810 - 11 000 SEK
851 - 1 060 USD
Klubbat pris
Kari Alakoski
(Finland)

KONSTGLAS VAS

Relation. Sign. Kari Alakoski, Nj 2010. Opal och klart omfångsglas, rödtonat filigran. Höjd 27 cm.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

243. Åkdyna, trensaflossa, ca 106 x 46 cm, Wemmenhögs härad, signerad AHS KID & KAS daterad 1784.
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK